Om bolaget

Aktier i bolaget 

Det finns för närvarande 1071 aktier i Karlsö Jagt- och Djurskyddsförenings AB. Antalet aktieägare är ca 900, vilket innebär att de allra flesta innehar en aktie vardera. Det fysiska aktiebrevet är en värdehandling. Vid överlåtelse till ny ägare ska överlåtelsen skrivas in i aktiebrevet och sedan skickas till bolaget för registrering. Kontakta vår aktieregistrator på aktier@storakarlso.se.

Aktieägare som är intresserade av att sälja kan anmäla detta till bolagets aktieregistrator via mail till aktier@storakarlso.se och få namn och kontaktuppgifter noterade på denna sida. Intresserade köpare kan då kontakta säljaren. Intresserade köpare kan kontakta vår aktieregistrator för att lägga upp sina kontaktuppgifter här. Är du intresserad av att förvärva eller sälja en aktie, håll utkik på den här sidan!

 

Aktier till försäljning just nu

 

Datum Info / Kontakt Pris
2023-06-16 Jan Malmgren, tfn 070-587 84 89, jan.malmgren@jm.pp.se Enligt ök


Aktier önskas köpa

Här kan du lägga upp dina kontaktuppgifter om du är intresserad av att köpa en aktie. Säljare kan då höra av sig till dig.

Datum Kontakt
2023-03-17 Mikael Gripsvik, tel 0703-63 80 83, e-post micke@smogenbryggan.se
2023-04-01 Aron Hejdström, tel 073-630 83 92, e-post aronhejdstrom@yahoo.se
2023-03-30 Peter Schröder, tel 073-5450547, e-post peter@julgran.com
2023-04-05 Cecilia Odlind, tel 070-259 55 40, e-post codlind@hotmail.com
2023-07-14 Kerstin Conneryd, tel 070-864 03 04, e-post kerstin.conneryd@gmail.com
2023-08-05 Sophia Brynolf, tel 073-676 74 47, e-post brynolfsredo@gmail.com
2023-08-06 Josefin Morge, tel 0707-58 21 96, e-post josefin.morge@gmail.com
2023-09-09 Lena Wennersten, tel 0708-26 31 66, e-post lena@futuregames.nu
2023-10-09 Lena Winbladh, tel 0707-29 29 45, e-post Lena.winbladh@telia.com
2023-10-30 Emma Dunér, tel 0709-16 46 20, e-post emma.meyerduner@gmail.com
2023-12-15 Frank Scherff, tel +41 79 950 20 57, e-post: scherffcom@bluewin.ch
2024-03-11 Alfred Tichy, e-post: alfred.tichy@gmail.com
2024-03-24 Karin Laurin, tel 070-838 73 51, e-post: Karin.laurin@gmail.com
2024-05-02 Staffan Jennerholm, tel 0705-261565, e-post: jennerholm@hotmail.com
2024-05-24 Martin Månsson, tel 070-6897123, martin55.mansson@gmail.com

Vill du veta vad som händer på Stora Karlsö?